Jaroslav Nechutný - Jaroslav Boháč  6:3, 6:4

Miloslav Kozel - Jaroslav Boháč  6:1, 6:0

Michal Marák - Tomáš Duda  6:0, 6:7, 6:2

Michal Jeslínek - Jaroslav Nechutný  6:4, 6:2

Miloslav Kozel - Robert Kott  6:2, 7:6

Michal Jeslínek - Michal Marák  6:1, 6:3

Zápas o 3. místo:

Michal Marák - Robert Kott  3:6, 6:3, 6:2

V repríze loňského boje o 3. místo předváděl Kott opět odvážnou a místy i riskantní hru na minimální počet úderů s častými útočnými výpady. Úvodní set nakonec dokázal získat z nepříznivého stavu 2:3 sérií 4 vítězných gamů. Marák ovšem ani ve 2. setu neustoupil
od pečlivé aktivní obrany s minimem chyb a od stavu 3:3 získal 7 gamů v řadě, když trápil soupeře hlavně nepříjemnými čopovanými míči
pod nohy při nábězích na síť. Výborný nástup do rozhodujícího setu (vedení 4:0) už pak jistě dotáhl do vítězného konce.

Statistika utkání:

Marák                                      Kott
Esa                                                0                                            2
Dvojchyby                                      5                                            5
Ztracená podání                        5                                            8
Celkem získané míče                  87                                          80

Finále:

Miloslav Kozel - Michal Jeslínek  6:2, 4:6, 6:3

Také ve finále se utkali stejní hráči jako před rokem. Rozehraný Kozel, který již měl v nohách 2 třísetové zápasy, začal opět velmi aktivně a velmi rychle získal úvodní set ve svůj prospěch.
Jeslínkova vyhlášená defenzíva začala fungovat až ve 2. setu za stavu 0:2, kdy otočil až na 5:2 a to znamenalo prodloužení zápasu. V rozhodující sadě za stavu 3:0 pro Jeslínka už se zdálo být rozhodnuto, ale Kozel doslova vstal z mrtvých a velkou bojovností nakonec dokázal výsledek dokonale obrátit ve svůj prospěch, čímž nejen obhájil prvenství, ale stal se také nejúspěšnějším tenistou oddílového turnaje ve dvouhře se ziskem 7 titulů.

Kozel                     Jeslínek
Esa                                                    1                              1
Dvojchyby                                          0                              5
Ztracená podání                                5                              8
Celkem získané míče                       97                            75

VÝSLEDKY CHLUMČANY CUPU 2014 - ČTYŘHRA

Skupina A:

Robert Kott, Michal Marák - Václav Matýs st., Václav Matýs ml. 6:1, 6:0
Robert Kott, Michal Marák - Václav Vintr, Karel Hodinář 6:0, 6:2
Robert Kott, Michal Marák - Martin Zoubek, Stanislav Kabát 6:0, 6:0 (bez boje)
Václav Matýs st., Václav Matýs ml. - Václav Vintr, Karel Hodinář  6:0, 6:0 (bez boje)
Václav Matýs st., Václav Matýs ml. - Martin Zoubek, Stanislav Kabát 6:0, 6:1
Václav Vintr, Karel Hodinář - Martin Zoubek, Stanislav Kabát nehráno

Ze skupiny A postupují do semifinále Kott s Marákem a Matýsovi.

Skupina B:

Miloslav Kozel, Jiří Vaněček - Petr Boháč, Tomáš Duda 6:4, 6:4
Miloslav Kozel, Jiří Vaněček - Michal Jeslínek, Martin Ježek  6:0, 6:0 (bez boje)
Petr Boháč, Tomáš Duda - Michal Jeslínek, Martin Ježek  6:0, 6:0 (bez boje)

Ze skupiny B postupují do semifinále Kozel s Vaněčkem a P.Boháč s Dudou.

Semifinále:

Robert Kott, Michal Marák - Petr Boháč, Tomáš Duda  bez boje

Miloslav Kozel, Jiří Vaněček - Václav Matýs st., Václav Matýs ml.  5:7, 6:2, 6:1

Zápas o 3. místo:

Václav Matýs st., Václav Matýs ml. - Petr Boháč, Tomáš Duda  bez boje

Finále:

Miloslav Kozel, Jiří Vaněček - Robert Kott, Michal Marák  3:6, 6:4, 6:4

Dvojice Kozel, Vaněček konečně dosáhla na vítězství v deblové soutěži, když porazila ve velmi dramatickém souboji obhájce Maráka s Kottem. Ti udrželi na rozdíl od soupeřů svůj servis po celý 1. set a zdálo, se, že obhajoba bude úspěšná. Ve 2. sadě však za stavu 2:3 prohráli 3 vyrovnané gamy v řadě a to je stále výhru. Závěrečná sada byla vyrovnaná až do stavu 4:4, kdy Marák ze stavu 40:15 ještě dokázal prohrát své podání. Poslední gam byl velmi emotivní (i pro přihlížející diváky), když po servisu Kozla na čáru (při shodě) Marák reklamoval aut. Kozel s Vaněčkem nakonec 4. mečbol v pořadí využili a mohli slavit.