František ŠAMBERGR - Jiří VANĚČEK  6:2, 6:1

Jaroslav NECHUTNÝ - Otakar VOKOUN  6:1, 6:2

František ŠAMBERGR - Robert KOTT  bez boje

Miloslav KOZEL - Jaroslav NECHUTNÝ  4:6, 6:1, 6:1

Zápas o 3. místo:

Jaroslav NECHUTNÝ - Robert KOTT 3:6, 7:6 (7:0), 6:4

Boj o 3. místo byl ukázkou, jak dokáže být tenis někdy krutý. Lépe začal Kott, jemuž zpočátku vycházela taktika hrát téměř vše do soupeřova bekhendu s častými náběhy na síť. Po prvním vyhraném setu se i ve 2. sadě dostal do vedení 5:2 a za tohoto stavu by už na Nechutného asi nikdo nevsadil. Kott se přes stupňující se potíže s bolavou nohou za stavu 5:4 propracoval postupně k 3 mečbolům, ale dvakrát doplatil na nedůrazné zakončení a potřetí skončil jeho úder za základní čarou. Jasná výhra v tie-breaku (7:0) dodala Nechutnému křídla a v rozhodujícím dějství dokázal indisponovaného soupeře ještě více rozběhat a dotáhnout zápas k výhře, když využil až 3.mečbol.

Finále:

ŠAMBERGR František - KOZEL Miloslav 6:4, 6:0

Po velké bitvě z předchozího roku se očekávalo, zda se Kozlovi konečně podaří šestinásobného vítěze turnaje z posledních let a obhájce vítězství udolat. Od počátku předváděli oba hráči výborný tenis. Šambergrovi se sice příliš nedařily jeho jedovaté kraťasy, ale přesto díky výbornému returnu a minimu nevynucených chyb odskočil na 4:2. Kozel pak riskantní hrou srovnal na 4:4 a zdálo se, že opět půjde o velmi vyrovnaný souboj. Možná rozhodující byla 10. hra, v níž Kozel při soupeřově servisu vedl 40:15 a měl šanci srovnat na 5:5. Šambergr však zvládl závěr bez nervů a 3 vítěznými údery a závěrečným esem pro sebe získal úvodní set. Kozlovi se po prohraném setu naprosto přestalo dařit, když jej neposlouchal zejména bekhend a v prvních 5 gamech druhého dějství získal pouhých 5 fiftýnů. Snažil se sice získat ještě alespoň čestný gam, ale téměř bezchybný Šambergr mu už nedal šanci a mohl tak oslavit 7. turnajový titul v řadě.

xxx  6:0, 6:3 6:3, 6:0 6:1, 6:0 3/0 1.
M.Kozel, M.  Ježek 0:6, 3:6  xxx 4:6, 6:3, 7:6   6:0, 6:0 b.b. 2/1  2.
J.Vaněček, O.Vokoun 3:6, 0:6 6:4, 3:6, 6:7  xxx  6:0, 6:0 b.b. 1/2  3.

V.Vintr, S. Boháč

1:6, 0:6  0:6, 0:6 b.b.  0:6, 0:6 b.b. xxx 0/3  4.

Skupina B

B

R. Kott V.Matýs

P.Ježek Z.Sláma P.Boháč J.Boháč Šindelka Levora Vít./por. Pořadí

R.Kott, V.Matýs

xxx 6:0, 6:0 b.b.   6:1, 6:2  6:0, 6:0 b.b. 3/0 1.
P.Ježek, Z.Sláma 0:6, 0:6 b.b.  xxx  0:6, 0:6 b.b.  nehráno 0/3 3. - 4.
P.Boháč,  J.Boháč 1:6, 2:6   6:0, 6:0 b.b. xxx  6:0, 6:0 b.b. 2/1  2.

L.Šindelka, A.Levora

0:6, 0:6 b.b.   nehráno  0:6, 0:6 b.b. xxx 0/3 3. - 4.

Semifinále:

František ŠAMBERGR, Rostislav HRUBÝ - Petr BOHÁČ, Jaroslav BOHÁČ  6:0, 6:0

Miloslav KOZEL, Martin JEŽEK - Robert KOTT, Václav MATÝS  6:1, 7:6

Robert KOTT, Václav MATÝS - Petr BOHÁČ, Jaroslav BOHÁČ 6:3, 6:1

Jaroslav Boháč se synem Petrem na své soupeře stejně jako ve skupině nestačili, přesto je jejich umístění na 4. místě až dosud nejlepší. Kott s Matýsem byli po všech stránkách lepší, když těžili z velké sehranosti, kvalitnějšího servisu i hry na síti.

Finále:

František ŠAMBERGR, Rostislav HRUBÝ - Miloslav KOZEL, Martin JEŽEK 7:6 (7:4), 6:2

Také deblová dvojice Šambergr, Hrubý obhájila svou výhru z předchozího roku, třebaže to opět lehké neměla. Úvod zápasu byl jako na houpačce. Kozel s Ježkem vedli 3:1, ale vzápětí prohrávali 3:5, aby se dostali do vedení 6:5. V tie-breaku uhráli první 2 míče, ale pak začal úřadovat nejlepší hráč na kurtu Šambergr a bylo rozhodnuto. Ve 2. setu rozhodl servis Hrubého za stavu 2:2, který nakonec servírující dvojice po mnoha výhodách a nevýhodách dokázala vybojovat a pak už neztratila ani game.