1.  HRUBÝ Rostislav   4 0 sety 8:1  (51:14)
  2. BOHÁČ Petr               3 1  sety 6:2  (40:16)
  3. RINDEREROVÁ P.    2 2  sety 5:4  (38:27)
  4. BOHÁČ Stanislav      1 3  sety 2:6   (12:36)
  5. ZOUBEK Martin         0 4  sety 0:8    (0:48)

2.kolo baráže:

VOKOUN Otakar - HRUBÝ Rost. bez boje

Čtvrtfinále:

ŠAMBERGR František - KOTT Robert  6:1, 6:4

V utkání velmi dobré úrovně Šambergr ani tentokrát nezaváhal a pokračuje na cestě
k další turnajové výhře. Kott se s novými raketami Wilson seznamoval pomalu.
Pokud hrál na hranici rizika, dařil se mu servis a udržel favorita u základní čáry,
byl vyrovnaným protivníkem.

KOZEL Miloslav - VOKOUN Otakar  6:1, 6:3

Věkový rozdíl mezi oběma hráči (17 let) byl viditelný zejména v úvodním setu. Ve druhé sadě
začal Vokoun soustředěněji, ale od chvíle, kdy nevyužil 2 možnosti breakbalu na 3:0, zahrál
z forhendu několik až příliš dlouhých míčů.V závěru zápasu Kozla podržel také servis.

JEŽEK Petr - VANĚČEK Jiří  3:6, 6:3, 6:1

Petr Ježek se dlouho trápil a za stavu 3:6 a 2:3 při Vaněčkově podání se zdálo, že se zkušenému
matadorovi díky taktickému výkonu podaří opět postoupit mezi nejlepší 4 hráče turnaje.
V následující důležité hře však favorizovaný hráč získal brejk a třetí set už byl plně v jeho režii.

MARÁK Michal - JEŽEK Martin  6:4, 4:6, 7:6

Nejdelší čtvrtfinálový zápas trval téměř 2 a půl hodiny a byl vyrovnaný až do samého závěru. Marák sázel na jistotu, zatímco Ježek volil svou typickou riskantní hru s velmi dobrým servisem a častými kraťasy. Rozhodlo se až v tie-breaku 3. setu, který Marák díky dokonalému soustředění ovládl poměrem 7:0, když utkání zakončil esem přesně do rohu kurtu.

Semifinále:

ŠAMBERGR František - KOZEL Miloslav  6:4, 7:5

V repríze loňského finále byl opět úspěšnější Šambergr, třebaže tentokrát to měl mnohem těžší než v minulosti. Zápas byl vyrovnaný, ale v závěru obou setů platila zkušenost obhájce titulu. Kozel nedokázal za stavu 4:4 v 1. setu využít stav 30:0 a 2 dvojchybami dal soupeři šanci, který  ji také využil.  V závěru 2. setu už došly Kozlovi síly (utkání se hrálo za velkého horka a kladlo vysoké nároky na fyzickou kondici).

MARÁK Michal - JEŽEK Petr  3:6, 6:1, 6:4

V zápase trvajícím 2 hodiny začal lépe druhý z bratří Ježků, který svou typickou hrou plnou vysokých topspinů k základní čáře a trpělivostí vyhrál úvodní set. Do 2.sady nastoupil úplně jiný Marák. Začal mnohem více riskovat, uhrál prvních 9 míčů v setu a brzy dosáhl vyrovnání. Petr Ježek se v rozhodujícím dějství ještě dostal do vedení 2:0, ale v závěru již na něm byla patrná horší fyzická připravenost, která zřejmě rozhodla o výsledku.

Zápas o 3. místo:

KOZEL Miloslav - JEŽEK Petr  6:1, 6:1

Petr Ježek hrál vyrovnanou partii jen v úvodních 3 - 4 gamech úvodního setu, kdy nevyužil několik gamebolů. Postupem času se však stále více prosazoval loňský finalista Kozel a ve 2. setu již nebylo o vítězi pochyb, když jeho soupeř jaky by rezignoval.

Finále turnaje:

ŠAMBERGR František - MARÁK Michal  6:2, 6:0

Zápas byl vyrovnaný jen do stavu 2:2 v úvodním setu. Od tohoto stavu se zdravotně indisponovanému Šambergovi (potíže s kolenem) začala dařit riskantní hra na co nejméně úderů, zatímco Marák nedokázal změnit rytmus hry. Šambergr tak dosáhl již 5.výhry v řadě, čímž se vyrovnal až dosud nejúspěšnějšímu hráči turnaje Kozlovi.

Pořadí ve skupině A:

1. KOTT Robert, ROKYTA Richard        4 výhry, 0 proher, sety  8:0 (gamy 48:2)
     2. MARÁK Michal, REGNER Ivo              3 výhry,  1 prohra, sety  6:3 (gamy 38:30)
     3. ŠINDELKA Luboš, LEVORA Antonín        2 výhry,   2 prohry,    sety  4:4  (gamy 32:24)
     4. HRUBÝ Rostislav, ZOUBEK Martin           1 výhra,   3 prohry,    sety  3:6  (gamy  24:38)
     5. BENEDIKT Tomáš, HAJŽMAN Petr          0 výher,   4 prohry,   sety  0:8  (gamy  0:48)

Ze skupiny A postupují obě favorizované dvojice. Do bojů vůbec nezasáhla dvojice Benedikt, Hajžman pro zranění Benedikta a také zápas o 1. místo ve skupině byl skrečován pro zdravotní potíže Regnera.

Pořadí ve skupině B:

1. JEŽEK Petr, SLÁMA Zbyněk              4 výhry, 0 proher, sety  8:2  (gamy  57:31)
    2VANĚČEK Jiří, FIALA Martin              3 výhry, 1 prohra,  sety 7:4  (gamy 58:39)
    3. BOHÁČ Jaroslav, BOHÁČ Petr                1 výhra,   2 prohry,   sety 3:4   (gamy 24:31)
    4. KOZEL Miloslav, JEŽEK Martin                0 výher,   2 prohry,   sety 2:4   (gamy 23:30)
    5. VINTR Václav, VALOUCH František        0 výher,   3 prohry,   sety 0:6    (gamy 5:36)

Pětinásobní vítězové čtyřhry v Chlumčany Cupu, obhájci loňského prvenství a deblisté s mnoha úspěchy na nejrůznějších turnajích Kozel s M.Ježkem se po 2 třísetových prohrách vůbec poprvé v historii turnaje neprobojovali ani do semifinále. Tento výsledek je zatím největší „bombou“ v turnaji.

Semifinále čtyřhry:

KOTT Robert, ROKYTA Richard - VANĚČEK Jiří, FIALA Martin 6:3, 6:3

Vaněček s Fialou bojovali ze všech sil a naznačili, že jejich nepříjemná hra může být
i v budoucnosti úspěšná. Kott a Rokyta využívali své výšky a lepšího servisu k ovládnutí
sítě, i když ani oni se nevyhnuli několika zbytečným chybám při servisu i v mezihře..

JEŽEK Petr, SLÁMA Zbyněk - MARÁK Michal, REGNER Ivo 7:6, 7:6

V naprosto vyrovnaném utkání byli v obou tie-breacích šťastnější Ježek se Slámou. Marák s Regnerem v 1.setu nevyužili výhodu servisu za stavu 5:4 ani vedení 4:2 ve 2. setu a to se jim v samém závěru vymstilo.

VANĚČEK Jiří, FIALA Martin - MARÁK Michal, REGNER Ivo  7:5, 7:5

Marák s Regnerem téměř opakovali svůj nešťastný semifinálový zápas a opět prohráli až v závěru obou setů. Marákovi se tentokrát nedařilo podání a Regner byl slabší v mezihře. Také letos nově sestavený pár střídal dobré okamžiky (nečekané náběhy Vaněčka na síť) se slabšími, ale v rozhodujících okamžicích prokázal lepší soustředění.

KOTT Robert, ROKYTA Richard - JEŽEK Petr, SLÁMA Zbyněk  6:1, 6:2

Vítězové získal po roční přestávce deblový titul zcela suverénně, když těžili zejména z výborného Kottova servisu a Rokytova přehledu při volejích na síti. Ve velmi silném větru byli mnohem jistější, zatímco Ježek se Slámou se blýskli jen výjimečně několika úspěšnými loby.

Fotografie z Chlumčany Cupu najdete ve Fotoalbu v rubrice Soutěže.